Przejdź do sklepu!
PROMOCJE
O FIRMIE

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie BHP:

 • ocena ryzyka zawodowego, szkolenia bhp wstępne i okresowe

 • dobór i sprzedaż środków ochrony indywidualnej oraz odzieży roboczej

 • doradztwo bhp, prowadzenie dokumentacji bhp

 • udział w komisjach powypadkowych, tworzenie protokołów powypadkowych


 • Oferta odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej:

 • odzież robocza, odzież ochronna, odzież ostrzegawcza, odzież gastronomiczna, odzież przeciwchemiczna

 • rękawice robocze, rękawice ochronne i specjalistyczne

 • buty robocze, obuwie ochronne

 • ochrona głowy, oczu i twarzy, słuchu

 • apteczki, gaśnice, koc gaśniczy

 • sprzęt do prac na wysokości

 • Produkty z oferty spełniają surowe wymagania odpowiednich norm polskich i europejskich, posiadają kompletną dokumentację.

  Korzystając z kompleksowej obsługi BHP jednej firmy masz pewność, że oferta jest „szyta na miarę”, oszczędzasz czas i pieniądze, zyskujesz rabaty i nie martwisz się o wypadki przy pracy.

  Masz pytania?

  tel.: 600 910 331, 22 8895774

  e-mail : biuro@bhpsprzedaz.pl

  e-sklep: www.BHPsprzedaz.pl

  facebook: www.facebook.com/BHP.Warszawa

  Jesteśmy do dyspozycji: pon.-pt.: 8–16

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

   

  WSPÓŁPRACA Z NAMI TO SAME KORZYŚCI DLA CIEBIE:

  1. Bezpieczni pracownicy

  Nasza odzież robocza i pozostałe artykuły BHP spełniają rygorystyczne normy polskie i europejskie, posiadają odpowiednie certyfikaty,wyróżniają się wysoką jakością i bezpieczeństwem użytkowania.

  2. Bezpieczne i higieniczne miejsce pracy

  Znajdziesz u nas produkty, które pozwolą na zorganizowanie bezpiecznego miejsca pracy dla pracowników budowlanych, gastronomicznych, elektrycznych, magazynowych, laboratoryjnych, administracji państwowej itd. Oferujemy również specjalistyczne ochrony do pracy na wysokości, w podparciu, z toksycznymi związkami chemicznymi czy związane z wysokim natężeniem prądu.

  3. Wydajniejsza praca --> większe zyski

  Odpowiednio dobrana odzież robocza ułatwia pracę i czyni ją bardziej bezpieczną, wygodną i efektywniejszą; pracownik nie martwi się o własne zdrowie i życie, skupia się wyłącznie na pracy.

  4. Oszczędność pieniędzy

  Ceny producenta oraz atrakcyjny system rabatowy, to realne zmniejszenie Twoich kosztów, pomagamy dopasować zamówienia do rzeczywistego zapotrzebowania – gwarancja, że nie wydasz więcej niż naprawdę jest to potrzebne. Dobrze dobrana odzież robocza i ochronna służy pracownikom dłużej i pozwala na zmniejszenie wydatków przeznaczonych na ten cel.

  5. Oszczędność Twojego czasu i wsparcie służby BHP w Twojej firmie

  Pracę związaną z doborem ochron dla pracowników wykonamy za Ciebie! Wystarczy, że podasz nam dane dotyczące danego stanowiska pracy, a ochrony dobierzemy dla Ciebie sami zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami.

  6. Dodatkowa reklama

  Odpowiednio zabezpieczony pracownik jest świetną wizytówką Twojej firmy, żywą i najlepszą reklamą. Umieszczenie logotypu firmowego zwiększa dodatkowo świadomość Twojej firmy w otoczeniu, buduje jej pozytywny wizerunek i podnosi Twoją konkurencyjność.

  7. Szybka realizacja zamówień

  Zamówienia realizujemy w ciągu 24 – 36 godzin przy dostępności towaru w magazynie. Zrealizowaliśmy wiele bardzo pilnych zamówień w ciągu kilku godzin!

  8. Opieka po dokonaniu zakupów

  Nie tracimy z Tobą kontaktu po zrealizowaniu zamówienia. Zawsze masz możliwość zwrócić się do nas z każdą kwestią, jaka będzie Cię nurtowała. Stawiamy na długotrwałą współpracę, a Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. W zakładce „Kontakt” zamieściliśmy wszystkie potrzebne informacje kontaktowe.

  9. Markowe produkty do pracy

  3M,Cofra, Portwest, DuPont, 3M, Protekt, Protektor, Promostars, Grensho, Leber&Hollman, Reis Workwear, Stedman, Hanes, Pk-mot, Spherian, Medibut i in.

  Zapraszamy!