Przejdź do sklepu!
PROMOCJE
HEŁM OCHRONNY

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: tel: 22 8895774, 600910331, ZAMÓWIENIA: mail: biuro@bhpsprzedaz.pl lub sklep internetowy (kliknij na zdjęcie lub koszyk - w tabeli). RABATY dla hurtowych zakupów! Zamówienia za min. 500 zł netto – dostawa GRATISZdjęcia, które można obejrzeć w powiększeniu - pod tabelą.

Zobacz hełmy ochronne w naszym sklepie internetowym!

 kask roboczy biały kas evo3line

HEŁM OCHRONNY KAS-EVO3LINES  z krótkim daszkiem, do prac na wysokościach

Hełm EVO3LINES z krótkim daszkiem. Wykonany z tworzywa HDPE. Regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 53-64 cm, za pomocą przesuwnego zapięcia. Wyposażony w wygodny i łatwy w użyciu 4-punktowy pasek podbródkowy. Więźba tekstylna z terylenu dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. W części przedniej bawełniany napotnik pokryty porowatym poliuretanem.  Otwory na bokach hełmu umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów: KAS-EVO-HOLDSUR, KAS-EVO-OSCON, KAS-EVO-OTSURCON.Duża powierzchnia na umieszczenie logo z przodu, z tyłu oraz po bokach hełmu.

Chroni przed porażeniem prądem elektrycznym o wartości skutecznej napięcia do 1000V. Przystosowany do użytkowania w zakresie temperatur od -30st. C do +50 st. C.  Odporny na odpryski stopionego metalu. Hełm przeznaczony do pracy na wysokościach.

Polecany dla branż: mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń, prace budowlane (montażowo-instalacyjne), przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)

NORMA: EN397, EN50365, KAT.OCHRONY: III, PRODUCENT: JSP, CENA: 56,63 zł netto/ 69,65 zł brutto

hełm ochronny dostępny również w sklepie internetowym

hełm do pracy na wysokości EVO LITE HIGH kolory

HEŁM OCHRONNY EVO LITE HIGH

DO PRACY NA WYSOKOŚCI

Nowy lekki hełm ochronny EVO LITE High do prac na wysokości. Regulacja rozmiaru za pomocą śruby, pasek podbródkowy czteropunktowy. Wersja z otworami wentylacyjnymi lub bez i z krótkim daszkiem. Niska waga połączona z wysokokomfortową więźbą oraz unikalną trzypunktową regulacją głebokości więźby,zapewnia perfekcyjne dopasowanie do każdego rozmiaru głowyDziękie lekkiej skorupie, wykonanej z ABS, oraz nowatorskiej konstrukcji. EVO LITE High przewyższa wymagania normy EN 397.

NORMA: EN397, KATEGORIA OCHRONY: III

hełm do pracy na wysokości EVO LITE HIGH kolory

KOLORY podstawowe: żółty, biały - czas realizacji 2-5 dni roboczych, dostępne w sklepie internetowym -->

hełm do pracy na wysokości EVO LITE HIGH kolory
KOLORY: granatowyczerwonypomarańczowyzielony - na zamówienie, czas realizacji do 30 dni roboczych. Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: biuro@bhpsprzedaz.pl

Producent oferuje obowiązkowe przeglądy techniczne.

 HEŁM OCHRONNY 3M-KAS-FOREST3  Zestaw hełmowy dla leśnika

HEŁM OCHRONNY 3M-KAS-FOREST3

Zestaw hełmowy dla leśnika. Efektywna ochrona głowy, twarzy oraz słuchu. Wyposażony w osłonę twarzy zapewniającą najlepszą widoczność. W skład zestawu wchodzą: hełm, siatkowa osłona twarzy, ochronniki słuchu.

NORMA: ochronniki-EN352-3, hełm-EN397, PRODUCENT: 3M, CENA: 135,77 zł netto/ 167 zł brutto

kask ochronny dostępny również w sklepie internetowym

hełm ochronny 3M niebieski 3MKASSOLARIS

HEŁM OCHRONNY 3M-KAS-SOLARIS

Hełm ochronny Solaris z tworzywa ABS o podwyższonej odporności na działanie promieniowania. Hełm został zaprojektowany w ścisłej współpracy z pracownikami leśnictwa oraz przemysłu. Jest przeznaczony do użytku w trudnych warunkach wymagających skutecznej ochrony, doskonałej wentylacji i maksymalnego pola widzenia. Doskonale chroni i jest odporny na działanie niskiej temperatury (-30°C) i kontakt z odpryskami stopionego metalu (MM).

NORMA: EN397, PRODUCENT: 3M, CENA: 57 zł brutto

hełm ochronny 3M czerwony 3MKASSOLARIShełm ochronny 3M biały 3MKASSOLARIShełm ochronny 3M pomarańczowy 3MKASSOLARIShełm ochronny 3M zielony 3MKASSOLARISkask ochronny 3M żółty 3MKASSOLARIS

kask ochronny dostępny również w sklepie internetowym

 Kask ochronny biały hdpe

LEKKI HEŁM OCHRONNY BUMP-HDPE

Lekki hełm ochronny BUMP-HDPE. Wykonany z tworzywa HDPE. Regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 52-62 cm, dająca możliwość dopasowania hełmu do głowy. Zapewnia podstawową ochronę głowy przed uderzeniami pochodzącymi od przemieszczających się przedmiotów oraz uderzeniami głową o przeszkody. Skorupa hełmu wyposażona jest w daszek oraz otwory wentylacyjne.

NORMA: EN812, PRODUCENT: REIS, CENA: 12 zł netto

 lekki hełm ochronny bumpcap szary

LEKKI HEŁM OCHRONNY BUMPCAP

Lekki hełm ochronny. Materiał czapki 100% bawełna, skorupa z tworzywa ABS. Wygodna regulacja w obwodzie dająca możliwość dopasowania wielkości czapki do obwodu głowy. Wyposażona w daszek. Po bokach są dwa otwory zapewniające lepszą przewiewność. Zapewnia podstawową ochronę górnej części głowy przed uderzeniami pochodzącymi od przemieszczających się przedmiotów oraz uderzeniami głową o przeszkody.

NORMA: EN812, PRODUCENT: REIS, CENA: 21 zł netto

lekki hełm ochronny bumpcap czarnylekki hełm ochronny bumpcap czerwonylekki hełm ochronny bumpcap granatowylekki hełm ochronny bumpcap pomarańczowylekki hełm ochronny bumpcap zielony

lekki hełm ochronny hard caplekki hełm ochronny hard cap 1

LEKKI HEŁM OCHRONNY HARDCAPA1

Lekki hełm ochronny HARD CAP. Zapewnia podstawową ochronę głowy przed uderzeniami pochodzącymi od przemieszczających się przedmiotów oraz uderzeniami głową o przeszkody. W środku znajduje się wkładka z HDPE dodatkowo wyścielona gąbką dla podwyższenia komfortu. Wiele otworków we wkładce ochronnej oraz dwa paski ze specjalnego materiału siatkowego zapewniają doskonałą wentylację. Możliwość wyjęcia wkładki ochronnej, co umożliwia wypranie czapki zewnętrznej dla zachowania higieny i przedłużenia żywotności. Odblaskowa lamówka przy wszystkich modelach zapewnia lepszą widzialność i bezpieczeństwo w różnych środowiskach pracy. Napotnik z tkaniny frote daje dodatkowy komfort i doskonałą absorpcję. Pasek regulacyjny umożliwia szybką regulację jedną ręką. Obejmuje on głowę w unikalnym miejscu – pod kością potyliczną – stąd doskonale pasuje do każdego rozmiaru głowy. Smukły, nisko profilowy model sprawia, że trudno odróżnić Hard Cap od modnej czapki baseballowej.

NORMA: EN812, PRODUCENT: JSP, CENA: 52,03 zł netto/64 zł brutto

hełm ochronny dostępny również w sklepie internetowym

 lekki hełm ochronny z daszkiem hard cap

LEKKI HEŁM OCHRONNY HARDCAPA1K

Lekki hełm ochronny HARD CAP z krótkim daszkiem. Zapewnia podstawową ochronę głowy przed uderzeniami pochodzącymi od przemieszczających się przedmiotów oraz uderzeniami głową o przeszkody. W środku znajduje się wkładka z HDPE dodatkowo wyścielona gąbką dla podwyższenia komfortu. Wiele otworków we wkładce ochronnej oraz dwa paski ze specjalnego materiału siatkowego zapewniają doskonałą wentylację. Możliwość wyjęcia wkładki ochronnej, co umożliwia wypranie czapki zewnętrznej dla zachowania higieny i przedłużenia żywotności. Odblaskowa lamówka przy wszystkich modelach zapewnia lepszą widzialność i bezpieczeństwo w różnych środowiskach pracy. Napotnik z tkaniny frote daje dodatkowy komfort i doskonałą absorpcję. Pasek regulacyjny umożliwia szybką regulację jedną ręką. Obejmuje on głowę w unikalnym miejscu – pod kością potyliczną – stąd doskonale pasuje do każdego rozmiaru głowy. Smukły, nisko profilowy model sprawia, że trudno odróżnić Hard Cap od modnej czapki baseballowej.

NORMA: EN812, PRODUCENT: JSP, CENA: 52,03 zł netto/64 zł brutto

hełm ochronny dostępny również w sklepie internetowym

 lekki hełm ochronny ocieplany hard cap

LEKKI OCIEPLANY HEŁM OCHRONNY HARDCAPAWIN

Lekki ocieplany hełm ochronny HARD CAP. Wykonany 100% z bawełny. Zapewnia podstawową ochronę głowy przed uderzeniami pochodzącymi od przemieszczających się przedmiotów oraz uderzeniami głową o przeszkody. W środku znajduje się wkładka z HDPE dodatkowo wyścielona gąbką dla podwyższenia komfortu. Możliwość wyjęcia wkładki ochronnej, co umożliwia wypranie czapki zewnętrznej dla zachowania higieny i przedłużenia żywotności. Odblaskowa lamówka przy wszystkich modelach zapewnia lepszą widzialność i bezpieczeństwo w różnych środowiskach pracy. Napotnik z tkaniny frote daje dodatkowy komfort i doskonałą absorpcję. Pasek regulacyjny umożliwia szybką regulację jedną ręką. Obejmuje on głowę w unikalnym miejscu – pod kością potyliczną – stąd doskonale pasuje do każdego rozmiaru głowy. Polarowe uszy oraz tył zapewniają dodatkową ochronę przed zimnem i wiatrem.

NORMA: EN812, PRODUCENT: JSP, CENA: 60 zł netto

 hełm ochronny z abs kask czerwony

HEŁM OCHRONNY "KASK"

Hełm ochronny wykonany z tworzywa ABS. Regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 52-62 cm, dająca możliwość dopasowania kasku do głowy. Skorupa wyposażona w daszek. Więźba posiada sześcioramienne pasy nośne. W części przedniej potnik z włókniny. Pasek podbródkowy o szerokości 20 mm. wykonany z taśmy bawełnianej. Zapewnia ochronę górnej części głowy przed uderzeniami pochodzącymi od spadających lub przemieszczających się przedmiotów oraz uderzeniami głową o przeszkody.

NORMA: EN397, PRODUCENT: REIS, CENA: 15 zł netto

hełm ochronny z abs kask niebieskihełm ochronny z abs kask pomarańczowyhełm ochronny z abs kask białyhełm ochronny z abs kask żółtyhełm ochronny z abs kask zielony

HEŁM OCHRONNY KASEVO2 CZERWONY 

HEŁM OCHRONNY KAS-EVO2 NOWOŚĆ!

Hełm EVO2 wykonany z tworzywa HDPE. Regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 53-64 cm za pomocą przesuwnego zapięcia. 6-punktowa więźba wykonana z LDPE. 3-punktowa regulacja głębokości więźby zapewnia dopasowanie do każdego rozmiaru głowy. Otwory wentylacyjne z przodu i z tyłu dla optymalnej cyrkulacji powietrza - obniżają temperaturę średnio o 2-3°C. W części przedniej bawełniany napotnik pokryty porowatym poliuretanem. Otwory na bokach hełmu umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów: KAS-EVO-HOLDSUR, KAS-EVO-OSCON, KAS-EVO-OTSURCON. Duża powierzchnia na umieszczenie logo z przodu, z tyłu oraz po bokach hełmu. Przystosowany do użytkowania w zakresie temperatur od -30°C do +50°C. Odporny na odpryski stopionego metalu.

NORMA: EN397, PRODUCENT: JSP, CENA: 18 zł netto

NIEBIESKI HEŁM OCHRONNY KAS-EVO2POMARAŃCZOWY HEŁM OCHRONNY KAS-EVO2BIAŁY HEŁM OCHRONNY KAS-EVO2ZIELONY HEŁM OCHRONNY KAS-EVO2ŻÓŁTY HEŁM OCHRONNY KAS-EVO2

 Hełm roboczy kasevo niebieski

HEŁM ROBOCZY KAS-EVO3

Hełm EVO3 wykonany z tworzywa HDPE. Regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 53-64 cm, za pomocą przesuwnego zapięcia. Więźba tekstylna z terylenu dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. W części przedniej bawełniany napotnik pokryty porowatym poliuretanem. Chroni przed porażeniem prądem elektrycznym o wartości skutecznej napięcia do 1000V. Otwory na bokach hełmu umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów: KAS-EVO-HOLDSUR, KAS-EVO-OSCON, KAS-EVO-OTSURCON. Duża powierzchnia na umieszczenie logo z przodu, z tyłu oraz po bokach hełmu. Przystosowany do użytkowania w zakresie temperatur od -30°C do +50°C. Odporny na odpryski stopionego metalu.

NORMA: EN397, EN50365, PRODUCENT: JSP, CENA: 27 zł brutto, min. zam. 2szt.

hełm ochronny KASEVO3 w sklepie internetowym

Hełm roboczy kasevo czerwonyHełm roboczy kasevo pomarańczowyHełm roboczy kasevo białyHełm roboczy kasevo żółtyhełm ochronny szary kasevohełm ochronny zielony kasevo 3

 kask ochronny z abs kasevolite zielony

HEŁM OCHRONNY KAS-EVOLITE

Hełm EVO LITE wykonany z tworzywa ABS wysokiej wytrzymałości. Waży niespełna 300 g. Regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 53-64 cm, za pomocą przesuwnego zapięcia. Trzypunktowa regulacja głębokości więźby zapewnia dopasowanie do każdego rozmiaru głowy. Otwory wentylacyjne z przodu i z tyłu dla optymalnej cyrkulacji powietrza - obniżają temperaturę średnio o 2-3°C. Chroni przed porażeniem prądem do 1000V przy otworach wentylacyjnych zatkanych materiałem izolacyjnym. Więźba tekstylna z terylenu dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. W części przedniej bawełniany napotnik pokryty porowatym poliuretanem. Otwory na bokach hełmu umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów. Duża powierzchnia na umieszczenie logo z przodu, z tyłu oraz po bokach hełmu. Przystosowany do użytkowania w zakresie temperatur od -20°C do +50°C. Odporny na odpryski stopionego metalu oraz na boczne odkształcenia. Przeznaczony do stosowania z akcesoriami: KAS-EVO-HOLDSUR, KAS-EVO-OSCON, KAS-EVO-OTSURCON.

NORMA: EN397, EN50365, PRODUCENT: JSP, CENA: 45 zł brutto

hełm ochronny KASEVOLITE  w sklepie internetowym

 kask ochronny z abs kasevolite czerwonykask ochronny z abs kasevolite niebieskikask ochronny z abs kasevolite pomarańczowykask ochronny z abs kasevolite białykask ochronny z abs kasevolite żółty

 hełm ochronny kasmk7 pomarańczowy

HEŁM OCHRONNY KAS-MK7

Hełm Mk7 wykonany z tworzywa HDPE. Wbudowany system wentylacji wypuszcza ciepłe powietrze górą hełmu, podczas gdy chłodne jest wciągane od spodu. Więźba tekstylna z terylenu dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. Pokrętło z tyłu hełmu pozwala na regulację. Chroni przed porażeniem prądem do 1000V przy otworach wentylacyjnych zatkanych materiałem izolacyjnym. Uniwersalne otwory po bokach w których można zamocować nauszniki oraz inne akcesoria z linii UNIVER. Możliwość dopięcia do hełmu okularów ochronnych (KAS-MK7-OO), zgodnych z normą EN166.1.F chroniących przed uderzeniami i odpryskami cząstek stałych. Duża powierzchnia na umieszczenie logo z przodu, z tyłu oraz po bokach hełmu.

NORMA: EN397, EN50365, PRODUCENT: JSP, CENA: 41 zł brutto

hełm ochronny KAS-MK7 w sklepie internetowym

hełm ochronny kasmk7 czerwonyhełm ochronny kasmk7 niebieskihełm ochronny kasmk7 białyhełm ochronny kasmk7 żółtyhełm ochronny kasmk7 zielony

 hełm ochronny kasmk8 żółty

HEŁM OCHRONNY KAS-MK8

Hełm wykonany z tworzywa HDPE, EPS (Expanded Polystyrene) z wyściółką z microfibry. Regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 53-64 cm. Więźba z tworzywa LDPE dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. Pokrętło z tyłu hełmu pozwala na regulację. Uniwersalne otwory po bokach w których można zamocować nauszniki. Chroni przed porażeniem prądem elektrycznym o wartości skutecznej napięcia do 440 V. Zapewnia ochronę przed spadającymi obiektami.

NORMA: EN14052, KAT.OCHRONY: III, PRODUCENT: JSP, CENA: 130 zł brutto

kask roboczy KAS-MK8 w sklepie internetowym

hełm ochronny kasmk8 czerwonyhełm ochronny kasmk8 niebieskihełm ochronny kasmk8 pomarańczowyhełm ochronny kasmk8 biały

 kask ochronny kaspe niebieski

HEŁM OCHRONNY KASPE

Hełm wykonany z tworzywa HDPE. Więźba plastikowa z tekstylnym napotnikiem, dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. Uniwersalne otwory po bokach w których można zamocować nauszniki. Duża powierzchnia na umieszczenie logo z przodu, z tyłu oraz po bokach hełmu. Możliwość dopięcia do hełmu paska pod brodę UNIVER-STRAP. Zapewnia ochronę przed spadającymi obiektami zgodnie z normą EN397.

NORMA: EN397, PRODUCENT: REIS, CENA: 10 zł netto

kask ochronny czerwony kaspe kask ochronny pomarańczowy kaspe kask ochronny biały kaspe kask ochronny żółty kaspe kask ochronny zielony kaspe

 hełm ochronny żółty univerkas

HEŁM OCHRONNY UNIVER-KAS

Hełm ochronny. Materiał skorupy: polipropylen, materiał zawieszenia: polietylen. Regulacja w obwodzie pasa głównego w zakresie 55-62 cm, dzięki czemu można dopasować kask do obwodu głowy. Możliwość dołączenia paska mocującego pod brodą. Chroni głowę przed spadającymi przedmiotami w miejscu pracy np. na placu budowy czy w fabryce. Przystosowany do użytkowania wraz z opcjonalnymi akcesoriami takimi jak: ochronniki słuchu, osłony twarzy. Przeznaczony do stosowania z akcesoriami: UNIVER-ADAPTER, UNIVER-HOLDER, UNIVER-LIGHT, UNIVER-OSY, UNIVER-OTW, UNIVER-VISOR, UNIVER-MESH, UNIVER-SHADE.

NORMA: EN397, PRODUCENT: REIS, CENA: 15 zł netto

hełm ochronny niebieski univerkashełm ochronny pomarańczowy univerkashełm ochronny biały univerkas

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

ZAMÓWIENIAbiuro@bhpsprzedaz.pl lub sklep internetowy (kliknij na zdjęcie lub koszyk - w tabeli)

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.